13 C
Kyiv
Субота, 25 Травня, 2024

«Діоніс БГЕ» запустив біогазовий комплекс потужністю 4,5 МВт

ТОВ «Діоніс Біогаз Енерджі» («Діоніс БГЕ», Київ) запустило новий біогазовий комплекс встановленою потужністю 4,5 МВт на основі технології метанізації сумішей з органічної сировини у селищі Квіткове під Житомиром.

Як йдеться у повідомленні юридичної фірми Dentons, що надавала юридичну підтримку проекту, це перший біометановий проект в Україні, який зможе виробляти до 20 млн куб. м метану на рік.

Згідно з інформацією «Діоніс БГЕ» в Єдиному реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище, біогазова станція потужністю 4,5 МВт перероблятиме відходи місцевої спиртової промисловості, цукрових заводів та елеваторів: барди кукурудзяної післяспиртової, бурякового жому свіжого і кислого та кукурудзяної соломи, посліду.

Компанія вказувала, що конструкція промислових біореакторів цього комплексу площею 2289 кв. м сприяє збільшенню обсягів виходу біогазу на 20-50% у розрахунку тонну оргсировини поірвняно з традиційними методами.

«Нещодавно український парламент ухвалив закон про біометани (законопроект №5464 від 21 жовтня 2021 року), спрямований на розвиток галузі в Україні та стимулювання його експорту за кордон. Цей проект є важливою віхою як для «Діоніс БГЕ», так і для українського ринку», — цитується у повідомленні коментар партнера Dentons Максима Сисоєва, якого 11 лютого було обрано членом правління Біоенергетичної асоціації України.

За даними єдиного держреєстру, єдиним власником зареєстрованого у серпні 2020 року «Діоніс БГЕ» зі статутним капіталом 5 млн грн є киянка Інна Шкільна.

Related Articles

Последние материалы