Про проект

Green Deal – унікальний інформаційно-аналітичний портал, створений агентством «Інтерфакс-Україна». У фокусі – стратегія The European Green Deal, за допомогою якої Євросоюз має намір побудувати вуглецево-нейтральну економіку до 2050 року. До наших завдань належить: моніторинг реалізації стратегії в ЄС та глобальних кліматичних тенденцій, аналіз впливу Green Deal на Україну й пошук відповіді на споконвічне питання «Що (нам) робити?».

The European Green Deal
Які можливості та загрози становить Green Deal для нашої країни? Які завдання стоять перед чиновниками? Якою є роль публічної політики та бізнесу в адаптації до Green Deal? Де взяти гроші? Відповіді на ці та інші актуальні запитання нової «зеленої» реальності ви знайдете на нашому сайті.

Команда «Інтерфаксу-Україна» впевнена: темі Європейського зеленого курсу в Україні приділяють недостатньо уваги, хоча на кону — економічна стійкість усієї країни. Тому ми націлені інформувати читача про європейські та українські тренди екологічної трансформації економіки ексклюзивно та завчасно. Адже, як відомо, ранні пташки росу п’ють, а пізні – сльози ллють.

Інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна” працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. За цей час воно здобуло репутацію одного з найбільш авторитетних постачальників оперативної та об’єктивної інформації. Каналами агентства “Інтерфакс-Україна” інформаційні повідомлення з України надходять передплатникам у всьому світі. Його інформаційні стрічки інтегровані в інформаційні потоки найбільших інформагентств світу – Bloomberg і Reuters. Наразі агентство випускає понад 50 інформаційних продуктів політичної, фінансової, економічної тематики українською, російською, англійською та німецькою мовами.