13 C
Kyiv
Субота, 25 Травня, 2024

Exxon оцінює можливість випуску “зелених” бондів, готовий зайнятися нефінансовою звітністю

Найбільша нафтогазова компанія США Exxon Mobil Corp. оцінює можливість використання «зелених» фінансових інструментів та готується до потенційної появи нових вимог щодо оприлюднення інформації, стосовно впливу на клімат, повідомила головний фінансовий директор компанії Кетрін Мікеллс в інтерв’ю газеті The Wall Street Journal.

На початку цього року Exxon створила підрозділ, який спеціалізується на технології зниження викидів вуглекислого газу, Exxon Mobil Low Carbon Solutions. Серед проектів цього підрозділу розробка біопалива та технології уловлювання, використання та зберігання СО2. У ці проекти компанія інвестує $15 млрд. Проте Мікеллс додала, що компанія також розглядає інші альтернативи фінансування проектів.

У той же час Exxon готується до потенційної появи нових вимог щодо оприлюднення інформації, пов’язаної з впливом діяльності компанії на навколишнє середовище та клімат. Цього року голова Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США Гері Генслер попросив співробітників SEC подумати, чи слід розкривати таку інформацію у річних звітах компаній, але офіційної пропозиції не було зроблено.

“Ми, безумовно, станемо тими, хто відгукнеться, якщо початковий варіант пропозиції все ж таки з’явиться”, – прокоментувала Мікеллс.

Related Articles

Последние материалы