17 C
Kyiv
Четвер, 30 Травня, 2024

HSBC прагне припинити фінансування вугільної промисловості до 2040 р.

Британський банк HSBC Holdings Plc протягом наступних 20 років має намір припинити фінансувати підприємства, що займаються видобутком вугілля, та вугільні електростанції, а також компанії, плани яких не відповідають цілям банку щодо досягнення сталого розвитку.

Зокрема, як зазначається у повідомленні банку, HSBC припинить фінансувати вугільні підприємства в ЄС та країнах ОЕСР до 2030 року, у всьому світі – до 2040 року. Крім того, банк має намір уже до 2025 року скоротити фінансування вугільних електростанцій у світі, принаймні, на 25%, до 2030 — на 50%.

Банк також очікує, що всі його клієнти, які так чи інакше пов’язані з вугільною промисловістю, опублікують перехідні плани, оскільки HSBC не планує фінансувати підприємства, плани яких не відповідають цілям досягнення нульових викидів парникових газів до 2050 року.

«Ми хочемо бути у центрі фінансування енергетичного переходу, особливо в Азії. Саме тут ми можемо зробити найбільший вплив, щоб допомогти світові досягти мети обмеження глобального потепління до 1,5 градуса Цельсія», – заявив глава HSBC Ноель Квінн.

Related Articles

Последние материалы