23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

IPO південнокорейської LG Energy може стати рекордним у країні

Південнокорейський виробник акумуляторів для електромобілів LG Energy Solution Ltd. провів прайсинг IPO по верхньому кордону цінового діапазону – 300 тис. південнокорейських вон ($252,79).

Як випливає з біржових документів, компанія планує залучити в рамках розміщення 12,750 трлн вон ($10,74 млрд). Таким чином, IPO LG Energy Solution може стати рекордним для Південної Кореї, сильно перевищивши 4,9 трлн, залучених Samsung Life Insurance Co. в 2010 році.

За даними на 11-12 січня, книга заявок для інституційних інвесторів була перепідписана у 2,023 рази, зазначила компанія.

Ринкова оцінка компанії відповідно до ціни розміщення склала 70,2 трлн ($59,17 млрд). Таким чином, LG Energy стане третьою найбільшою публічною компанією у Південній Кореї.

Тим не менш деякі аналітики вважають, що оцінка вартості компанії низька, пише MarketWatch. Для порівняння: капіталізація найбільшого у світі виробника акумуляторів Contemporary Amperex Technology Co. сягає $213 млрд.

Компанія планує розпочати приймати заявки від роздрібних інвесторів 18-19 січня. Дебютні торги на Корейській біржі розпочнуться 27 січня. Основними радниками проведення розміщення виступають інвесткомпанії Morgan Stanley, BofA Securities та Citigroup Inc.

Компанія має намір інвестувати 8,8 трлн вон з залучених коштів у розширення виробництва, зазначив глава LG Energy Ен Су Квон.

LG Energy була виділена з LG Chem Ltd. у грудні 2020 року, але залишається дочірньою компанією. Ця реорганізація була проведена в рамках плану оптимізації бізнес-процесів LG Group. LG Energy займається виключно виробництвом акумуляторів. Серед її клієнтів – американський виробник електромобілів Tesla Inc., автовиробники General Motors Co. та Hyundai Motor Co.

Related Articles

Последние материалы