24.8 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

JYSK вважає успішними свої акції з утилізації матраців в Україні

ТОВ «Юск Україна» (Київ), що розвиває в Україні мережу магазинів меблів та товарів для дому JYSK, із групи компаній JYSK Group (Данія) запустила третю акцію з утилізації старих матраців, яка триватиме до 23 лютого, оголошується у повідомленні компанії у четвер.

Згідно з повідомленням, покупці можуть обміняти старі матраци, які компанія відправить на утилізацію, у будь-якому магазині чи онлайн-магазині в Україні на 20% знижку на покупку матраца преміум класу.

У повідомленні наголошується, що всі зібрані матраци компанія відправляє власним коштом на утилізацію в ТОВ «Крамор Рисайклінг», де вони повністю розбираються на
складові, та окремо кожна складова передається на подальшу переробку або кінцеву утилізацію. Протягом двох попередніх ініціатив було утилізовано понад 2000 матраців.

«Компанія повторює ініціативу кілька разів на рік, адже покупцям подобаються такі акції «два в одному»: отримання додаткових знижок та долучення до турбот про довкілля», — наголошується в повідомленні.

Мережа JYSK почала розвиватися в Україні у 2004 році. Станом на 2 червня 2021 року мережа представлена 75 магазинами, а також інтернет-магазином.

На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 2,9 тис. магазинів у 51 країні, переважно у Європі.

Related Articles

Последние материалы