18.7 C
Kyiv
Середа, 29 Травня, 2024

KNESS планує інвестувати близько $20 млн у переддевелоперські проекти ВДЕ

Тренди на ринку електроенергії, зокрема її подорожчання, дозволяють прогнозувати можливість роботи в ньому відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) без додаткового стимулу у вигляді «зеленого» тарифу, повідомив генеральний директор групи KNESS Сергій Шакалов.

“Треба цей рік витратити на формування девелоперських проектів”, – сказав він на конференції Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) Global Outlook: Reality Check.

Шакалов уточнив, що на переддевелоперські проекти ВДЕ група цього року планує направити близько $20 млн.

Гендиректор KNESS зазначив, що 2020-2021 рр. були кризовими для ВДЕ через проблеми із «зеленим» тарифом, внаслідок чого чимало проектів було заморожено.

KNESS Group – генпідрядна компанія, яка займається проектуванням та будівництвом об’єктів відновлюваної енергетики та розподільчих мереж. З 2012 року основний вектор діяльності – комплексна реалізація проектів сонячної енергетики. З 2016 року гурт виконує EPC-підряд (Engineering, Procurement and Construction) у сфері сонячної енергетики, а в лютому 2019 року запустив перше в Україні промислове виробництво сонячних панелей KNESS PV, а також стало постачальником електроенергії.

Related Articles

Последние материалы