25.5 C
Kyiv
Понеділок, 27 Травня, 2024

Німеччина підготувала для України кредит на розвиток проектів у сфері водневої енергетики – Бербок

Німеччина підготувала для України кредит для розвитку проектів у сфері водневої енергетики та планує надавати подальшу фінансову допомогу у цій сфері, повідомила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

«Ми інвестуємо, як ЄС, багато проектів в Україні. Тому востаннє я дала чітко зрозуміти, що стосується водню, ми разом здійснюватимемо з німецьким бізнесом проекти. Тому ми підготували фінансовий кредит і плануємо подальшу фінансову допомогу у цій сфері, оскільки ми як партнер стоїмо на стороні України», — сказала Бербок на прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою у Києві в понеділок.

У свою чергу Кулеба зазначив, що Україна та Німеччина домовилися про конкретні подальші кроки у цій сфері.

«Всі ми знаємо тему “Північного потоку – 2”, але не ним єдиним живуть наші країни. У нас є серйозне майбутнє, яке ми хочемо побудувати навколо відновлюваних джерел енергії. У зв’язку з цим ми приділили особливу увагу проектам у сфері водневої енергетики, які мають в ідеалі поєднати наші економіки та бути взаємовигідними для наших держав. Ми домовилися про конкретні подальші кроки у цій сфері», — наголосив глава МЗС України.

Related Articles

Последние материалы