13 C
Kyiv
Субота, 25 Травня, 2024

BHP не змогла знайти покупця однієї з найбільших в Австралії вугільних шахт, планує закрити її в 2030 році

Австралійська гірничодобувна компанія BHP Group Ltd. не спромоглася знайти покупця для однієї з найбільших в Австралії вугільних шахт Mount Arthur Coal Mine.

Як повідомила компанія, вона має намір закрити шахту у 2030 році. Для цього їй потрібно буде отримати дозвіл від австралійського регулятора. На даний момент влада дозволила видобувати вугілля на Mt Arthur Coal Mine до 2026 року.

За словами ВНР, пропозиція про продовження роботи до 2030 року є найкращим способом “збалансувати операційні потреби компанії” і дати працівникам час на пошук нової роботи.

У той же час шахта може закритися набагато раніше, ніж якби BHP вдалося знайти покупця. За такого варіанту закриття могло б відбутися 2045 року, зазначила компанія.

Видобуток вугілля на шахті Мt Arthur Coal Mine, розташованій в австралійській провінції Новий Південний Уельс, розпочався у 2002 році. Вугілля, що видобувається, йде на експорт до країн Азії. Наразі роботу шахти обслуговує близько 2 тис. осіб.

BHP останні два роки активно шукала покупців для кількох своїх вугільних шахт у рамках стратегії посилення бізнесу з видобутку тих сировинних товарів, на які за прогнозами компанії зростатиме попит. Серед таких товарів – мідь та нікель.

У січні компанія продала міноритарну частку вугільного проекту в Колумбії компанії Glencore Plc, а у травні – контрольний пакет вугільних операцій в Австралії компанії Stanmore Resources Ltd.

Related Articles

Последние материалы