18.7 C
Kyiv
Середа, 29 Травня, 2024

Агентство MSCI підвищило ESG-рейтинг “Метінвесту” з “B” до “BВ”

Міжнародне агентство MSCI, провідний постачальник інструментів та послуг для прийняття інвестиційних рішень для світової фінансової спільноти, підвищило рейтинг «Метінвесту» у сфері екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG) з рівня «B» до «BB».

Як зазначається в прес-релізі компанії у п’ятницю, відповідно до шкали, «CCC» – найнижчий рейтинг, «AAA» – найвищий.

При цьому уточнюється, що рейтинг BB відповідає середньому рівню в системі оцінки MSCI і присвоюється компаніям з достатнім рівнем досвіду в управлінні найбільш вагомими ризиками та можливостями, пов’язаними з ESG, порівняно з аналогічними компаніями в галузі, оціненими агентством.

Підвищення рейтингу пов’язане з ефективною політикою та практиками «Метінвесту» у сфері корпоративної етики. Водночас, агентство відзначило відповідальний підхід групи до програм з охорони праці та промислової безпеки, а також високі стандарти управління трудовими ресурсами.

MSCI має понад 50-річний досвід у сфері досліджень, даних та технологій. ESG-рейтинг, який присвоює агентство, призначений для оцінки компаній за критерієм їх схильності до галузевих ризиків у цій сфері та здатності керувати ними порівняно з аналогічними компаніями.

Генеральний директор “Метінвесту” Юрій Риженков зазначив, що сталий розвиток – один з головних пріоритетів “Метінвесту”.

«Для нас велика честь отримати визнання та високу оцінку незалежною рейтинговою агенцією в галузі ESG. Наша команда продовжує працювати над забезпеченням сталого зростання та створенням вартості для всіх наших зацікавлених сторін, включаючи посилену увагу до екологічного порядку денного, а також здоров’я та добробуту співробітників «Метінвесту» й представників місцевих спільнот», — пояснив Риженков, якого цитує прес-служба.

Metinvest B.V. та його дочірні компанії є вертикально інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС та вугілля і виробництва коксу до випуску напівфабрикатів та готової продукції зі сталі, трубопрокату та рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю . Група складається з видобувних та металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європейському Союзі, Великій Британії та США, має мережу продажів з охопленням усіх ключових світових ринків.

Основні акціонери Metinvest B.V. є група «СКМ» (71,24%) та група «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно управляють компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

Related Articles

Последние материалы