23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

Австралійська Fortescue Metals розпочала пошук нового CEO в рамках «зеленого» переходу

Австралійська Fortescue Metals Group Ltd., що входить до п’ятірки найбільших виробників залізної руди, займеться пошуком нового гендиректора, який очолить процес трансформації в диверсифіковану групу з операціями у сфері відновлюваної енергетики та видобутку ресурсів.

Компанія звернулася до рекрутингової фірми Egon Zehnder, щоб знайти наступника нинішньому CEO Елізабет Гейнс, яка перейде на посаду невиконавчого директора компанії.

“Fortescue проходить масштабну трансформацію від виробника залізної руди та перспективних металів до вертикально інтегрованої групи з активами у сфері “зеленої” енергетики та ресурсів”, – йдеться у прес-релізі компанії.

Гейнс займає посаду CEO Fortescue з початку 2018 року та входить до ради директорів компанії з 2013 року.

Fortescue, основна частина доходів якої традиційно припадала на операції з видобутку залізної руди, за останні роки створила портфель проектів у сфері чистої енергетики, зокрема, в сегменті «зеленого» водню.

Крім того, як повідомлялося з посиланням на засновника та голову правління компанії Ендрю Форреста, Fortescue Metals має намір до кінця наступного року побудувати перше у світі морське судно, яке працює на аміаку, а не вуглеводнях, і згодом перевести всі свої судна (близько 100 балкерів) на “зелений” аміак (виробляється за допомогою відновлюваних джерел енергії – GD) “за першої ж нагоди протягом поточного десятиліття”.

Акції компанії з початку цього року подешевшали на 23%.

Related Articles

Последние материалы