23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

Австралійська IGO купує виробника нікелю Western Areas за $789 млн у гонці за критично важливими металами

Австралійська IGO Ltd., яка спеціалізується на видобутку нікелю, міді, кобальту та золота, купує виробника нікелю Western Areas Ltd. за 1,1 млрд австралійських доларів ($789 млн).

Як йдеться в повідомленні IGO, компанія заплатить акціонерам Western Areas 3,36 австралійського долара за акцію, що на 36% більше ніж вартість акцій Western Areas за підсумками торгів 18 серпня, коли було висунуто пропозицію про купівлю. Рада директорів Western Areas рекомендувала акціонерам компанії голосувати за укладання угоди.

IGO профінансує угоду за рахунок наявних у розпорядженні компанії коштів та залучення додаткових 900 млн австралійських доларів у рахунок боргу.

Western Areas належить нікелеве підприємство Forrestania, що включає підземні копальні Flying Fox і Spotted Quoll, а також проект Cosmos у Західній Австралії. У 2021 фінансовому році виробництво нікелю на Forrestania становило 16,2 тис. тонн, його собівартість – 4,23 австралійського долара за фунт.

“Придбання Western Areas для IGO є логічною консолідацією нікелевого бізнесу Західної Австралії і ще більше просуває нас на шляху до того, щоб стати глобально значущим постачальником металів, критично важливих для створення екологічно чистої енергії в майбутньому”, – прокоментував укладання угоди керуючий директор IGO Пітер Бредфорд .

Котирування акцій IGO зросли на 1,4% за підсумками торгів в Австралії в четвер, вартість цінних паперів Western Areas піднялася на 5,6%.

Related Articles

Последние материалы