23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

Байден зобов’язав уряд США досягти кліматичної нейтральності у своїй роботі до 2050р.

Президент США Джо Байден підписав федеральний указ про досягнення федеральними урядовими структурами нульових викидів парникових газів до 2050 року, повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

«Уряд США як найбільший землевласник, споживач електроенергії та роботодавець у країні може стимулювати приватні інвестиції, розвивати економіку та американську промисловість шляхом трансформації того, як ми (держава – GD) будуємо, купуємо, керуємо електроенергією, транспортом, будинками та ін., щоб бути чистими (кліматично нейтральними – GD) та стійкими», — наголошується в указі.

Указ містить п’ять цілей, які ставляться перед федеральним урядом у рамках боротьби зі зміною клімату.

По-перше, федеральні урядові структури повинні використовувати на 100% безвуглецеву електроенергію з 2030 року.

По-друге, починаючи з 2035 року федеральні урядові структури США мають купувати лише транспортні засоби, які не продукують викидів. При цьому закуповувати кліматично-нейтральні легкові автомобілі потрібно вже з 2027 року.

По-третє, всі федеральні закупівлі повинні бути кліматично нейтральними не пізніше 2050 року.

По-четверте, портфельне управління проектами у будівництві має звести до нуля викиди під час створення будівель до 2045 року з урахуванням проміжної мети скорочення викидів на 50% до 2032 року.

Крім того, Білий дім ставить перед урядом завдання скоротити викиди від усіх федеральних операцій на 65% до 2030 року з метою досягнення нульового рівня викидів до середини століття.

Як повідомлялося, США до 2030 року планують знизити викиди парникових газів на 50-52% порівняно з рівнем 2005 року, а до 2050 року створити економіку з нульовими викидами.

Related Articles

Последние материалы