23.8 C
Kyiv
Неділя, 23 Червня, 2024

Держенергоефективності відкрило другий регіональний офіс декарбонізації в Кіровоградській області

Держенергоефективності спільно з місцевою владою відкрило регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності в Кіровоградській області, який став другим в Україні після відкриття такого офісу в Дніпропетровській області.

“Це вже другий офіс, який ми відкриваємо на місцях, щоб налагодити новий якісний рівень взаємодії держави та громади. Наша мета – допомагати громадам регіону у впровадженні енергоефективних заходів щодо прискорення “зеленої” трансформації в усіх сферах життя”, – наголосила голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва, відкриваючи офіс.

Як повідомлялося, у вівторок Держенергоефективності спільно з місцевою владою відкрило перший в Україні регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності в Дніпропетровській області. Очільниця агентства звернула увагу, що подібні офіси буде відкрито і в інших регіонах.

Зазначалося, що офіс стане платформою для співпраці за такими основними напрямами: управління енергоспоживанням (впровадження систем енергоменеджменту, розробка місцевого енергетичного плану, проведення енергетичної сертифікації будівель, енергоаудитів), створення “подушки енергетичної безпеки” регіону (визначення та використання потенціалу заміщення традиційних видів палива, альтернативне теплозабезпечення, високоефективна когенерація, виробництво біогазу і біометану), залучення фінансових ресурсів для енергоефективності в регіоні, залучення фінансових ресурсів для енергозберігаючої та енергозберігаючої діяльності.

Related Articles

Последние материалы