24.8 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

ДМЗ модернізує коксохімічне виробництво за 170 млн грн для зниження викидів

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод» (ДМЗ, раніше – «Євраз-ДМЗ»), яке входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, завершило капітальний ремонт коксової батареї №4, що дозволить знизити викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

Згідно з прес-релізом компанії у четвер, загальна сума інвестицій становить близько 170 млн грн.

В рамках інвестпроекту на коксохімічному майданчику ДМЗ проведено ремонт 39 камер коксування із заміною вогнетривкої кладки. Відремонтовані печі не втрачають коксового газу – він весь надходить на очищення та переробку. Завдяки герметизації вогнетривкої кладки, усунення прососів в опалювальну систему з камер коксування та більш повного згоряння газу у вертикалах знизяться викиди забруднюючих речовин, зазначається в повідомленні.

«ДМЗ системно займається модернізацією основних фондів на коксохімічному майданчику. Окрім капремонту коксової батареї №4 у поточному році стартує проект будівництва системи бездимного завантаження шихти шляхом гідроінжекції. Це підвищить ефективність роботи печей та значно знизить навантаження на довкілля», – зазначив генеральний директор ДМЗ Віталій Баш, якого цитує прес-служба.

При цьому нагадується, що ДМЗ з 2016 року інвестував у екологічні програми 475 млн грн. За цей час підприємство зменшило викиди в атмосферу майже на 25%. Зараз на підприємстві діє інвестпрограма у розмірі $400 млн, спрямована на модернізацію виробничих потужностей та зниження навантаження на довкілля.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату та виробів із них. ДМЗ у 2021 році збільшив випуск готового прокату на 56,9% порівняно з 2020 роком – до 221,2 тис. тонн, наростив виплавку чавуну на 69%, до 274,8 тис. тонн, та сталі на 54,7%, до 272,9 тис. тонн. Виробництво металургійного коксу зросло на 11,2% – до 483,1 тис. тонн, валового – на 10,9%, до 581 тис. тонн.

Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю у Evraz Дніпровського метзаводу.

Related Articles

Последние материалы