12.6 C
Kyiv
Неділя, 26 Травня, 2024

ExxonMobil продовжує стикатися з тиском з боку інвесторів-екоактивістів

Найбільша нафтогазова компанія США Exxon Mobil Corp. (ExxonMobil) зазнає тиску з боку групи інвесторів, яка називає себе Coalition for a Responsible Exxon або CURE, пише Forbes.

Інвестори звинувачують компанію в тому, що вона не спромоглася в 2021 році встановити «конкретні цілі зі скорочення викидів для сегментів бізнесу Exxon у сфері переробки та збуту», незважаючи на плани направити $15 млрд на проекти скорочення шкідливих викидів до 2027 року. CURE закликає звільнити генерального директора компанії Даррена Вудса.

Як повідомлялося, хедж-фонд Engine No. 1 раніше цього року провів успішну кампанію, впровадивши трьох своїх представників до ради директорів Exxon. Хедж-фонд, який володіє невеликою часткою Exxon, привернув на свій бік великих акціонерів, просуваючи ідею того, що Exxon повинна приділяти більше уваги розвитку напряму «зелених» технологій, скорочуючи витрати на нафтогазові проекти.

На початку грудня 2021 року компанія повідомила, що до кінця поточного року, ймовірно, досягне цілей зі скорочення шкідливих викидів, поставлених на кінець 2025 року. У грудні 2020 року ExxonMobil заявила про наміри зменшити викиди від видобувних операцій на 15-20% порівняно з рівнями 2016 року за п’ять років.

Related Articles

Последние материалы