12.6 C
Kyiv
Неділя, 26 Травня, 2024

Ford не планує виділяти бізнес із виробництва електромобілів в окрему компанію

Американський автовиробник Ford Motor Co. не планує виділяти бізнес із випуску електромобілів у самостійну компанію, наводить слова генерального директора Джима Фарлі видання Los Angeles Times.

Під час відеоконференції Wolfe Research він зазначив, що не збирається розділяти виробництво електрокарів та автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння.

Минулого тижня низка американських засобів масової інформації, зокрема Bloomberg і Wall Street Journal, писали про те, що Ford розглядає можливість виділення бізнесу з випуску електрокарів в окрему компанію, щоб підвищити свою ринкову вартість.

Фарлі зауважив, що виробник нині не здатний повністю перейти до випуску електромобілів, тому що для цього немає достатнього досвіду. До того ж, зараз у компанії занадто великий штат (183 тис. співробітників по всьому світу) і надмірно складна організація.

За словами CEO, Ford зараз проводить внутрішні перетворення, прагнучи знизити ціни на свої електромобілі та збільшити їх продаж.

У травні 2021 року компанія представила ринку повністю електричний пікап F-150 і повідомила, що має намір довести частку електромобілів у своїх глобальних продажах до 40% до 2030 року.

Акції Ford на попередніх торгах у четвер дешевшають на 3,3%.

Related Articles

Последние материалы