23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

Інвестфонд Aviva добиватиметься звільнення директорів фірм, які не виконують ESG-обіцянки

Великий британський інвестиційний фонд Aviva Investors повідомив про намір голосувати за звільнення директорів компаній, які не виконують взяті на себе зобов’язання у сфері ESG (екологічні та соціальні фактори, а також фактори корпоративного управління), пише BBC.

Фонд, що управляє активами на 262 млрд фунтів стерлінгів ($352 млрд), направить листи 1,5 тис. компаній із 30 країн із закликом скоротити викиди вуглекислого газу, а також сприяти дотриманню прав людини та збереженню біорізноманіття.

“Ми притягуватимемо до відповідальності правління та окремих директорів компаній, у яких темпи змін не відповідають нагальності питання”, – йдеться у листі глави Aviva Марка Версі.

Aviva використовуватиме свої голоси в компаніях, інвесторами яких є, щоб домогтися звільнення директорів або блокувати угоди про підвищення винагород, якщо фірми не виконуватимуть обіцянки у сфері ESG, сказав Мірза Бейг, відповідальний в Aviva за екологічні, соціальні та корпоративні питання. У крайньому випадку фонд готовий вийти з числа інвесторів у таких компаніях, додав він.

Related Articles

Последние материалы