17 C
Kyiv
Четвер, 30 Травня, 2024

Київрада схвалила Екостратегію Києва до 2030 року

Київська міська рада ухвалила Концепцію екологічної політики столиці “Екологічна стратегія Києва до 2030 року”, яка передбачає доведення частки відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в енергобалансі міста до 50% та зменшення енергоспоживання будівель на 25%, повідомляється на сайті Київради в п’ятницю.

“Концепція містить чотири основні напрями екологічної політики Києва – “Чиста вода”, “Чисте повітря та чиста енергія”, “Зелені зони та біорізноманіття” та “Замкнене управління відходами”, – цитується у повідомленні депутат Київради Денис Москаль.

За його словами, у стратегії проаналізовано сильні та слабкі сторони кожного з напрямів, сформульовано цілі, яких потрібно досягти, встановлено об’єктивні терміни та конкретні дії для покращення екологічної ситуації у столиці.

Рішення було ухвалено 16 грудня на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, за нього проголосувало 88 депутатів із 120.

Москаль додав, що цілі та завдання “Екологічної стратегії Києва до 2030 року” узгоджуються з цілями сталого розвитку ООН.

Як повідомлялося раніше, серед ключових цілей стратегії вказано також скорочення енергоспоживання міських будівель на 25%, зменшення викидів в атмосферу забруднюючих речовин з 205 тонн/км2 до 164 тонн/км2, а також збільшення частки перероблених відходів до 50% та зниження поховання відходів з 90% до 25%.

Наразі, за даними авторів документа, частка ВДЕ в енергобалансі Києва становить “лічені відсотки”.

Related Articles

Последние материалы