23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

Шмигаль: Наслідки зміни клімату є одним із найгостріших світових викликів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що наслідки зміни клімату є одним із найгостріших світових викликів, і Україна не може залишатися осторонь.

“Зміна клімату – пріоритетне питання, яке залишається на порядку денному світової спільноти та України зокрема… Наслідки змін клімату є одним із найгостріших світових викликів, і Україна не може залишатися осторонь”, – йдеться у повідомленні прес-служби уряду з посиланням на Шмигаля за результатами засідання робочої групи з координації подолання наслідків зміни клімату у рамках Європейського “зеленого” курсу.

За його словами, важливо зосередитись на питаннях поглиблення діалогу з ЄС у контексті Європейського “зеленого” курсу.

“У січні минулого року в уряді ми обговорили формування Українського “зеленого” курсу на основі європейського Green Deal. У нас насичений порядок денний з урахуванням амбітної цілі України – повноцінної інтеграції секторальних політик у цілі Європейського “зеленого” курсу”, – зазначив Шмигаль.

Глава уряду додав, що реалізація кліматичних цілей передбачає низку ключових трансформацій, і для їх досягнення необхідно створити постійні робочі групи та координувати зусилля всіх учасників навколо Стратегії “зеленого” переходу.

Related Articles

Последние материалы