17 C
Kyiv
Четвер, 30 Травня, 2024

ЄС виділить трьом регіонам понад €26 млрд на вирішення проблем та розвиток

Євросоюз виділить 26,3 млрд євро на семирічну програму підтримки партнерських регіонів у всьому світі, яка покликана допомогти їм будувати інфраструктуру, боротися зі зміною клімату, просувати соціальну інтеграцію, людський розвиток, управляти міграцією, вирішувати гендерні проблеми та зберігати біорізноманіття.

«Ми маємо підкріплювати наші слова діями. Інвестиції в рамках програми Global Europe показують, що ЄС реалізує свої політичні пріоритети та ефективно задовольняє потреби партнерських країн та регіонів, починаючи зі сталого миру, безпеки та стабільності й закінчуючи глобальними проблемами, такими як боротьба з COVID-19 та зміною клімату», — заявив голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

Коментуючи прийняті у вівторок Єврокомісією Багаторічні індикативні програми (MIP) Global Europe, він наголосив, що ЄС залишається найбільшим у світі донором гуманітарної допомоги та допомоги з метою розвитку.

Найважливішим із трьох партнерських регіонів бенефіціаром семирічних програм буде Африка на південь від Сахари, потім слідують Азійсько-Тихоокеанський регіон, країни Латинської Америки та Карибського моря.

Related Articles

Последние материалы