23.8 C
Kyiv
Неділя, 23 Червня, 2024

Шмигаль та канцлер Австрії обговорили зміцнення торговельно-економічних відносин та розвиток “зеленої” енергетики

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер у телефонній розмові обговорили зміцнення торговельно-економічних відносин, розвиток “зеленої” енергетики та європейську перспективу України.

“Наша міжурядова співпраця є яскравим прикладом міцності та ефективності українсько-австрійського партнерства. Тому сподіваюся, що Австрія незабаром стане наступною країною, яка підтримає європейську перспективу України на двосторонній основі, і декларацію буде підписано під час зустрічі з президентом України”, – наводить слова прем’єра пресслужба Кабінету Міністрів України.

Прем’єр зазначив, що в майбутньому Україна прагне стати головним постачальником “зеленого” водню до Європи, тому країна розраховує на політичну підтримку Австрії в реалізації проекту з виробництва “зеленого” водню в Україні.

У розмові також обговорили збільшення товарообігу між країнами. За словами Шмигаля, за підсумками 11 місяців минулого року товарообіг між країнами сягнув понад $1,6 млрд.

“Ми поставили перед собою амбітну мету – збільшити товарообіг до $2 млрд у 2022 році”, – сказав Шмигаль.

Також прем’єр наголосив, що є величезний потенціал для розширення українсько-австрійського ділового та інвестиційного співробітництва.

Зокрема, він запропонував канцлеру Австрії започаткувати щорічний українсько-австрійський бізнес-форум під патронатом урядів країн. Проведення першого форуму заплановано під час офіційного візиту канцлера Австрії в Україну.

У свою чергу Негаммер підтримав ідею проведення заходу та підтвердив наміри відвідати Україну цього року.

Related Articles

Последние материалы