17 C
Kyiv
Четвер, 30 Травня, 2024

Туреччина зацікавлена в українських ПСГ, диверсифікації постачань енергоресурсів, ринку ВДЕ – Міненерго України

Україна й Туреччина посилять співпрацю в частині диверсифікації джерел постачань енергоресурсів і розвитку відновлюваної енергетики.

Про це повідомило Міністерство енергетики України за підсумками зустрічі його глави Германа Галущенка з міністром енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіхом Донмезом у рамках візиту в Україну глави турецької держави Реджепа Таїпа Ердогана.

“Турецька Республіка є стратегічним партнером України в галузі енергетики. Особливо важливою є співпраця в питаннях диверсифікації джерел і маршрутів постачань природного газу в контексті посилення енергетичної безпеки в регіоні”, – наголосив Галущенко, слова якого наводяться в повідомленні.

Турецька сторона підтвердила зацікавленість у використанні українських ПСГ, підтримці використання реверсу газу Трансбалканським маршрутом і плани в перспективі розвивати партнерство з Україною у видобутку вуглеводнів на Чорноморському шельфі.

Сторони також зазначили, що синхронізація України з ENTSO-E відкриє великі можливості для співпраці в розвитку відновлюваної енергетики, враховуючи великий потенціал цього і позитивний досвід турецьких компаній на ринку ВДЕ в Україні.

Related Articles

Последние материалы