23.2 C
Kyiv
Вівторок, 21 Травня, 2024

United Airlines планує замовити до 100 водневих електродвигунів

Американська авіакомпанія United Airlines Holdings Inc. інвестувала в британсько-американську ZeroAvia, що спеціалізується на виробництві електродвигунів з використанням водневих паливних елементів.

United Airlines у рамках угоди про купівлю частки акцій ZeroAvia планує замовити до 100 двигунів моделі ZA2000-RJ компанії, які сама ZeroAvia описує як двигуни з нульовими викидами, йдеться у повідомленні.

Авіакомпанія повідомила, що двигуни будуть використані парами «як нове джерело енергії для існуючих регіональних літаків».

United Airlines зазначила, що планує укласти угоду на купівлю 50 двигунів із опціоном ще на 50. Авіаперевізник додав, що з 2028 року цю технологію можна буде інтегрувати до літаків.

У заяві глави авіакомпанії Скотта Кірбі говориться, що водневі електродвигуни «є одними з найперспективніших способів досягнення мети нульових викидів для невеликих літаків».

При цьому авіація вважається одним із секторів, які найбільше забруднюють атмосферу. Вчені та фахівці ведуть дискусії з приводу того, як нові технології та ідеї можуть зменшити шкоду, яку завдає авіація навколишньому середовищу, особливо в умовах, коли світ поступово виходить із кризи пандемії COVID-19 і люди починають більше подорожувати.

В окремій заяві United Airlines, зробленій у вівторок, йдеться, що авіакомпанія очікує, що її денна завантаженість під час різдвяних свят перевищить завантаженість у період до і після Дня Подяки, що є ознакою відновлення попиту на авіаперевезення, незважаючи на поширення нового штаму коронавірусу “омікрон”.

United Airlines прогнозує, що в період з 16 грудня по 3 січня вона перевозитиме близько 420 тис. пасажирів на день, тоді як у період свята Дня Подяки вона перевозила 400 тис. пасажирів на добу.

Related Articles

Последние материалы